Ładuję proszę czekać...

architektoniczna
LIGA GOLFA

Architektoniczna Liga Golfa (ALG) ma na celu rozpowszechnianie golfa wśród architektów, projektantów oraz osób związanych z architekturą. W jej ramach organizujemy spotkania dla początkujących umożliwiające rozpoczęcie przygody z golfem, akademie dla graczy zaawansowanych, rozgrywamy turnieje lokalne oraz turnieje wyjazdowe na zaprzyjaźnionych polach.

Ideą przewodnią jest zachęcenie osób związanych z architekturą do rozpoczęcia nauki gry w golfa, a tym którzy już grają umożliwienie dalszego rozwoju oraz wspólnej zabawy podczas turniejów. Chcielibyśmy aby wydarzenia sportowe stworzyły pole do wspólnych spotkań w szerszym gronie, nawiązywania kontaktów, wymiany poglądów a przede wszystkim dobrej zabawy. Nasze działania są wspierane przez partnerów z branży architektoniczno – budowlanej.

 

news

  • W turnieju InDistrict Golf Cup najlepszy wynik brutto uzyskał Radosław Bajor, a w klasyfikacji netto- Bartosz Jagodziński. Gratulujemy zwycięzcom!

  • Serdecznie zapraszamy na piąte spotkanie Architektonicznej Ligi Golfa 2016 (ALG) – InDistrict Golf Cup 2016!

    Odbędzie się ono w niedzielę 04.09.2016r. w Golf Park Józefów (kompleks Holiday Inn Warszawa Józefów).

    Partnerem tytularnym wydarzenia jest marka InDistrict, która od kilkunastu lat na rynku zajmujemy ugruntowane miejsce w ścisłym w gronie specjalistów od aranżacji i wyposażania przestrzeni biurowych i publicznych. Oferta InDistrict rozwija się razem z potrzebami naszych klientów i choć oparta na meblach biurowych polskiej Fabryki Mebli BALMA, zawiera wiele innych ciekawych produktów, które umożliwiają nam kompleksowe wyposażenie wnętrz, czyli: meble wypoczynkowe, szklane ścianki działowe, wykładziny dywanowe, okleiny ścienne oraz meble do zabudowy na indywidualne zamówienie.

     

  • Roben Nearest to the Pin

    Podczas każdego turnieju golfowego w ramach ALG 2016 rozgrywamy dodatkowy konkurs – Roben Nearest to the Pin!

    Dla zwycięzcy specjalna nagroda – indywidualnie przygotowany puchar oraz atrakcyjna nagroda!

    Wygraną mogą już się pochwali: Marcin Pacek oraz Grzegorz Mizieliński!

    Osoba z drugim najlepszym wynikiem również otrzymuje nagrodę od firmy Roben!

    Nie pozostaje nic, tylko trenować do kolejnego turnieju!

  • Cotygodniowe akademie golfa ALG – sezon 2016

    Serdecznie zapraszamy na zajęcia golfowe dla branży architektonicznej w ramach ALG 2016.

    Jest to idealna możliwość do spróbowania swoich sił wraz z w tej dyscyplinie!

    Jest to także idealna opcja to rozwoju golfowego pod okiem instruktora dla osób, które już grają w golfa!
    Zajęcia odbywać się będę w każdą niedzielę w godzinach 17.00 – 19.00.
    Koszt zajęć wynosi 40pln, w tym sprzęt, piłki oraz opieka trenerska.

  • KURSY NA ZIELONĄ KARTĘ sezon 2016

    Osoby, które są zainteresowane kursami na Zieloną Kartę od tego sezonu mogą ją zdobyć w następujący sposób:
    Należy odbyć 4 razy zajęcia w ramach akademii ALG, a następnie umówić się na 2 zajęcia indywidualne z trenerem. Ostatnie zajęcia zakończą się egzaminem na Zieloną Kartę.
    Koszt kursu wynosi 350pln (+100pln opłaty za Zieloną Kartę do Polskiego Związku Golfa).

    Więcej informacji oraz zgłoszenia: golf@holiday.aquila.pl oraz 22 778 30 90.

  • Fama

    Przy współpracy z agencją reklamową Fama powołaliśmy do życia stronę ALG w nowej odsłonie. Mamy nadzieję, że nowa strona ułatwi Wam uczestniczenie w naszych działaniach oraz pozwoli w ciekawy i przystępny sposób dowiedzieć się wszystkiego o naszej koncepcji wspólnej gry w golfa dla architektów. Serdecznie zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony i oczywiście do wspólnej gry.



akademia

Akademie golfa dla osób z branży architektonicznej odbywają się w każdą niedzielę 17-19 w Golf Park Józefów. Koszt to 40zł (w tym opieka trenera, piłki i sprzęt).

Celem akademii golfowych jest zapoznanie zaproszonych gości z tym sportem i zachęcenie do jego uprawiania. AKADEMIE są prowadzone przez zawodowych trenerów golfa w wesołej atmosferze, połączone z turniejem ALG i zakończone uroczystym rozdaniem nagród. Dla osób, którym podczas akademii golf przypadnie do gustu, ALG przygotowała możliwość wykonania Kursu na Zieloną Kartę na preferencyjnych warunkach.

Osoby, które są zainteresowane kursami na Zieloną Kartę od tego sezonu mogą ją zdobyć w następujący sposób:
Należy odbyć 4 razy zajęcia w ramach akademii ALG, a następnie umówić się na 2 zajęcia indywidualne z trenerem. Ostatnie zajęcia zakończą się egzaminem na Zieloną Kartę.
Koszt kursu wynosi 350pln (+100pln opłaty za Zieloną Kartę do Polskiego Związku Golfa).

Więcej informacji oraz zgłoszenia: golf@holiday.aquila.pl oraz 22 778 30 90.

 



turnieje

 

HARMONOGRAM ALG 2016
KWIECIEŃ
24.04.2016 Grohe Golf Cup – Golf Park Józefów
MAJ
8.05.2016 GPJ Archi Cup – Golf Park Józefów
CZERWIEC
5.06.2016 Titleist Golf Cup – Golf Park Józefów
LIPIEC
3.07.2016 AEC Design Golf Cup – Golf Park Józefów
17.07.2016 Sobienie Archi Cup
SIERPIEŃ
6-7.08.2016 Mazury Archi Cup
WRZESIEŃ
4.09.2016 In District Golf Cup – Golf Park Józefów
16-17.09.2016 Mistrzostwa Polski Architektów  – Rosa Private Golf Cup
PAŹDZIERNIK
1.10.2016 Lisia Polana Golf Cup
16.10.2016 GPJ  Finał – Golf Park Józefów

 




galeria

    • Mazury Archi Cup 7.08.2016
    • Mazury Archi Cup 06.08.2016
    • AEC Design Golf Cup 03.07.2016
    • Titleist Golf Cup 05.06.2016
    • GPJ Archi Cup 8.05.2016
    • Grohe Golf Cup 24.04.2016
    • Gala Golfa ALG 2015
    • ALG Championship 04.10.2015
    • Grohe Golf Cup 06.09.2015
    • Dwudniowy turniej w Sand Valley 8-9.08.2015
    • GPJ Archi Cup 19.07.2015
    • Turnieje 27-28.06.2015
    • BALMA GOLF CUP 31.05.2015
    • Golf Construction Club – Lisia Polana 16.05.0215
    • AEC Design Golf Cup 10.05.2015
    • Akademia golfa ALG 10.05.2015
    • I turniej ALG – 11.04.2015
    • Akademia golfa ALG 11.04.2015
    • WASZA GALERIA
    • ROK 2013 GALA FINAŁOWA
    • MEETINGS 14.09.2013
    • MEETINGS 10.08.2013
    • MEETINGS 20.07.2013
    • MEETINGS 15.06.2013
    • MEETINGS 11.05.2013
    • Crazy golf by ALG 17.11.2013
    • Turniej VII 14.09.2013
    • Turniej VI 24.08.2013
    • Turniej V 10.08.2013
    • Turniej IV 20.07.2013
    • Turniej III 13.07.2013
    • Turniej II 15.06.2013
    • Turniej I 27.04.2013
    • IV Mistrzostwa Polski Architektów Rosa 2013

partnerzy 2016

  • partner główny 2016

  • patronat honorowy

  • partner 2016

  • patronat medialny

  • gospodarz ALG 2016

tabele
wyników

Klasyfikacja
generalna
  • InDistrict Golf Cup
    z dnia 04.09.2016
    brutto
  • InDistrict Golf Cup
    z dnia 04.09.2016
    netto
  • Mazury Archi Cup
    z dnia 06.08.2016
    netto
  • Mazury Archi Cup
    z dnia 07.08.2016
    netto
  • Sobienie Królewskie Golf Cup
    z dnia 17.07.2016
    brutto
  • Sobienie Królewskie Golf Cup
    z dnia 17.07.2016
    netto
  • Wyniki turnieju
    AEC Design Golf Cup
    z dnia 03.07.2016
    brutto
  • Wyniki turnieju
    AEC Design Golf Cup
    z dnia 03.07.2016
    netto
  • Wyniki turnieju
    Titleist Golf Cup
    z dnia
    05.06.2016
    brutto
  • Wyniki turnieju
    Titleist Golf Cup
    z dnia
    05.06.2016
    netto
  • Wyniki turnieju
    GPJ Archi Cup
    z dnia
    08.05.2016
    brutto
  • Wyniki turnieju
    GPJ Archi Cup
    z dnia
    08.05.2016
    netto
  • Wyniki turnieju
    Grohe Golf Cup
    z dnia
    24.04.2016
    netto
  • Wyniki turnieju
    Grohe Golf Cup
    z dnia
    24.04.2016
    brutto
  • klasyfikacja generalna 2015
  • MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO Grohe GC GPJ Archi Cup Titleist GC AEC Design GC Sobienie Królewskie GC Mazury GC Mazury GC SUMA
    24.04 08.05 05.06 03.07 17.07 06.08 07.08
    1 Hubert Klimko x 120 108 72,5 62 103 82,5 548
    2 Marcin Pacek 75,5 x 84 67 140 113 52 531,5
    3 Robert Ginter 29 74 59,75 51 108,6 86 120 499,35
    4 Bartosz Niemczyk 80 72,75 39,75 108 68 39,5 120 488,25
    5 Dawid Dudek 98 72,75 87,5 x 38 80 108 484,25
    6 Martyna Jasnorzewska 26 72,75 64 60 75 120 82,5 474,25
    7 Rafał Borzym 72,5 100 25 98 50 75 60 455,5
    8 Radosław Bajor 64 80 82,5 102,5 58 48,75 75 446,75
    9 Marcin Sudnik 39,5 48,5 47 82,5 44 90 108 420
    10 Ida Beata Dzikowicz 62 33 120 66 44 66 38 396
    11 Bartłomiej Borkowski x 38,3 80 120 32 66 47 383,3
    12 Anna Ginter 66 38,3 30 90 98,6 48,75 41 382,65
    13 Bartek Jagodzinski 34 98 39,75 50 54 48,75 52 376,5
    14 Małgorzata Romanowska 72,5 x 64 32 98,6 36 x 303,1
    15 Grażyna Mendala 90 72,75 33 x x 34 66 295,75
    16 Roman Tereszczak 39,5 33 27 x 68 48,75 60 276,25
    17 Grzegorz Mizieliński x 108 x x 35 39,5 36 218,5
    18 Jan Jagodzinski 34 48,5 22,5 41 26 26 33 208,5
    19 Darek Adekoya x x x x x 115 90 205
    20 Adrian Górecki 140 x x x x 30 33 203
    21 Łukasz Wierzbowski 29 x 87,5 82,5 x x x 199
    22 Marek Bulak 85 38,3 39,75 36 35 x x 198,05
    23 Wiesław Paulski 54 85 54 x x x x 193
    24 Robert Adamczak 34 x x 60 25 28 44 191
    25 Asia Szczudlik 25 60 22,5 x 44 32 x 183,5
    26 Michał Niemczyk x x 98 41 x x x 139
    27 Mateusz Paulski 108 x 24 x x x x 132
    28 Sebastian Klawitter 54 x 72,5 x x x x 126,5
    29 Rafał Zambrzycki x x x x 110 x x 110
    30 Mirosław Jednacz x x x x 85 x x 85
    31 Agata Brzychcy 24 x 54 x x x x 78
    32 Ewa Latoszek x x 20 x x 25 28 73
    33 Brian Keane x x 27 34 x x x 61
    T34 Przemysław Strzałkowski x 54 x x x x x 54
    T34 Robert Nowak x x x 54 x x x 54
    36 Sanan Corbett x x 21 x x x 30 51
    37 Cezary Kowalczyk 45,5 x x x x x x 45,5
    38 Karol Klawitter x x 33 x x x x 33
    T39 Beata Borzym x 30 x x x x x 30
    T39 Anna Matys x x x 30 x x x 30
    T41 Sylwia Olędzka x x x x 29 x x 29
    T41 Katarzyna Wencel x x x x 29 x x 29
    43 PawełPyłka x x x x 24 x x 24
    44 Agnieszka Kmit x x x x 23 x x 23
  • Miejsce Imie i nazwisko Wynik
    1 Radosław Bajor 54
    2 Marcin Pacek 54
    3 Rafał Borzym 55
    4 Marcin Sudnik 56
    T5 Robert Ginter 58
    T5 Roman Tereszczak 58
    7 Bartosz Jagodziński 59
    T8 Bartek Niemczyk 60
    T8 Łukasz Wierzbowski 60
    10 Mateusz Paulski 61
    T11 Hubert Klimko 63
    T11 Grzegorz Mizieliński 63
    13 Robert Nowak 65
    14 Marek Bulak 66
    15 Martyna Jasnorzewska 68
    16 Michał Niemczyk 69
    17 Dawid Dudek 71
    T18 Brian Keane 72
    T18 Anna Ginter 72
    T20 Grażyna Mendala 73
    T20 Bartek Borkowski 73
    22 Agata Brzykcy 74
    23 Sylwia Olędzka 76
    24 Sebastian Klawitter 77
    25 Robert Adamczak 79
    26 Wiesław Paulski 80
    T27 Janek Jagodziński 82
    T27 Joanna Szczudlik 82
    29 Paweł Pyłka 85
    T30 Ewa Latoszek 98
    T30 Beata Borzym 98
  • Miejsce Imię i nazwisko Wynik
    1 Bartosz Jagodziński 42
    2 Mateusz Paulski 43
    3 Marcin Sudnik 45
    T4 Martyna Jasnorzewska 49
    T4 Michał Niemczyk 49
    6 Sylwia Olędzka 50
    T7 Roman Tereszczak 51
    T7 Rafał Borzym 51
    T9 Agata Brzykcy 52
    T9 Hubert Klimko 52
    T11 Radosław Bajor 54
    T11 Grzegorz Mizieliński 54
    T11 Łukasz Wierzbowski 54
    T14 Robert Nowak 55
    T14 Grażyna Mendala 55
    T14 Robert Adamczak 55
    T14 Bartek Niemczyk 55
    T14 Marek Bulak 55
    T19 Marcin Pacek 56
    T19 Janek Jagodziński 56
    T19 Bartek Borkowski 56
    T22 Brian Keane 57
    T22 Sebastian Klawitter 57
    T24 Wiesław Paulski 59
    T24 Dawid Dudek 59
    T24 Paweł Pyłka 59
    27 Robert Ginter 60
    28 Anna Ginter 64
    29 Joanna Szczudlik 67
    T30 Ewa Latoszek 72
    T30 Beata Borzym 72
  • Miejsce Imię i nazwisko Wynik
    1 Martyna Jasnorzewska 34
    2 Robert Ginter 31
    3 Hubert Klimko 27
    4 Marcin Pacek 27
    5 Marcin Sudnik 26
    6 Darek Adekoya 25
    7 Dawid Dudek 23
    T8 Rafał Borzym 20
    T8 Mirosław Jendacz 20
    T10 Bartek Borkowski 19
    T10 Ida Beata Dzikowicz 19
    T12 Radek Bajor 18
    T12 Roman Tereszczak 18
    T12 Bartek Jagodziński 18
    T12 Ania Ginter 18
    T16 Bartek Niemczyk 16
    T16 Grzegorz Mizieliński 16
    T16 Joanna Szczudlik 16
    19 Małgorzata Romanowska 13
    20 Grażyna Mendala 12
    21 Adrian Górecki 8
    22 Robert Adamczak 7
    23 Jan Jagodziński 3
    24 Ewa Latoszek 0
  • Miejsce Imię i nazwisko Wynik
    1 Bartek Niemczyk 34
    2 Dawid Dudek 32
    3 Marcin Sudnik 31
    4 Robert Ginter 30
    T5 Martyna Jasnorzewska 26
    T5 Hubert Klimko 26
    7 Radek Bajor 20
    8 Darek Adekoya 18
    9 Grażyna Mendala 16
    T10 Rafał Borzym 14
    T10 Roman Tereszczak 14
    T12 Marcin Pacek 13
    T12 Bartek Jagodziński 13
    13 Bartek Borkowski 12
    14 Robert Adamczak 11
    15 Ania Ginter 10
    16 Ida Beata Dzikowicz 9
    17 Grzegorz Mizieliński 8
    T18 Adrian Górecki 7
    T18 Jan Jagodziński 7
    20 Senean Corbett 6
    NS Joanna Szczudlik x
    NS Małgorzata Romanowska x
  • Miejsce Imię i Nazwisko Wynik
    1 Rafał Zambrzycki 89
    2 Marcin Pacek 91
    T3 Robert Ginter 93
    T3 Mirosław Jednacz 93
    5 Radosław Bajor 102
    6 Anna Ginter 103
    7 Małgorzata Romanowska 105
    8 Hubert Klimko 110
    9 Martyna Jasnorzewska 114
    T10 Marcin Sudnik 118
    T10 Rafał Borzym 118
    12 Bartosz Niemczyk 119
    13 Dawid Dudek 120
    T14 Joanna Szczudlik 121
    T14 Roman Tereszczak 121
    16 Bartosz Jagodziński 125
    17 Marek Bulak 127
    18 Ida Beata Dzikowicz 129
    T19 Katarzyna Wencel 140
    T19 Grzegorz Mizieliński 140
    T19 Bernard Borkowski 140
    22 Sylwia Olędzka 143
    23 Jan Jagodziński 144
    24 Robert Adamczak 145
    25 Paweł Pyłka 159
  • Miejsce Imię i Nazwisko Wynik Punkty za wynik brutto
    1 Marcin Pacek 34 20
    2 Małgorzata Romanowska 33
    3 Anna Ginter 33
    4 Robert Ginter 33 10
    5 Mirosław Jednacz 32
    6 Rafał Zambrzycki 30 30
    7 Martyna Jasnorzewska 28
    T8 Roman Tereszczak 25
    T8 Bartosz Niemczyk 25
    10 Hubert Klimko 24
    11 Radosław Bajor 23
    12 Bartosz Jagodziński 22
    13 Rafał Borzym 21
    T14 Joanna Szczudlik 18
    T14 Marcin Sudnik 18
    T14 Ida Beata Dzikowicz 18
    17 Dawid Dudel 17
    T18 Grzegorz Mizieliński 13
    T18 Marek Bulak 13
    20 Bernard Borkowski 12
    T21 Katarzyna Wencel 11
    T21 Sylwia Olędzka 11
    23 Jan Jagodziński 9
    24 Robert Adamczak 8
    25 Paweł Pyłka 1
  • Miejsce Imię i Nazwisko Wynik
    1 Radosław Bajor 50
    2 Marcin Pacek 52
    3 Robert Ginter 54
    T4 Rafał Borzym 54
    T4 Bartosz Niemczyk 54
    6 Łukasz Wierzbowski 57
    7 Anna Ginter 60
    T8 Marcin Sudnik 62
    T8 Hubert Klimko 62
    10 Robert Nowak 63
    11 Bernard Borkowski 65
    12 Marek Bulak 66
    13 Ida Beata Dzikowicz 68
    T14 Martyna Jasnorzewska 71
    T14 Bartosz Jagodziński 71
    16 Brian Keane 74
    T17 Robert Adamczak 75
    T17 Gosia Romanowska 75
    19 Michał Niemczyk 79
    20 Jan Jagodziński 82
    21 Anna Matys 89
  •  

    Miejsce Imię i Nazwisko Wynik

    Punkty za wynik brutto

    1 Bernard Borkowski 43  
    2 Bartosz Niemczyk 45  
    3 Rafał Borzym 47  
    4 Anna Ginter 48  
    T5 Łukasz Wierzbowski 49  
    T5 Marcin Sudnik 49  
    T7 Radosław Bajor 50 30
    T7 Hubert Klimko 50  
    9 Ida Beata Dzikowicz 51  
    T10 Martyna Jasnorzewska 52  
    T10 Robert Adamczak 52  
    12 Robert Nowak 53  
    13 Bartosz Jagodziński 54  
    14 Marcin Pacek 55 20
    T15 Robert Ginter 56 10
    T15 Michał Niemczyk 56  
    T15 Jan Jagodziński 56  
    18 Marek Bulak 57  
    19 Brian Keane 60  
    20 Małgorzata Romanowska 62  
    21 Anna Matys 63  
  • 1 Marcin Pacek 52
    2 Robert Ginter 52
    3 Radek Bajor 52
    4 Łukasz Wierzbowski 58
    5 Hubert Klimko 61
    6 Ida Dzikowicz 64
    T7 Dawid Dudek 65
    T7 Gosia Romanowska 65
    T9 Rafał Borzym 66
    T9 Bartek Niemczyk 66
    T11 Marek Bulak 67
    T11 Marcin Sudnik 67
    T11 Sanan Corbett 67
    14 Ania Ginter 69
    T15 Bartek Jagodzinski 71
    T15 Roman Tereszczak 71
    T15 Brian Keane 71
    T15 Sebastian Klawitter 71
    T19 Martyna Jasnorzewska 72
    T19 Michał Niemczyk 72
    T21 Grażyna Mendala 74
    T21 Wiesław Paulski 74
    T21 Asia Szczudlik 74
    24 Bartek Borkowski 75
    25 Mateusz Paulski 76
    26 Karol Klawitter 78
    27 Agata Brzykcy 79
    28 Janek Jagodzinski 87
    29 Ewa Latoszek 101
  • 1 Ida Dzikowicz 43
    2 Hubert Klimko 45
    3 Michał Niemczyk 46
    T4 Dawid Dudek 48
    T4 Łukasz Wierzbowski 48
    6 Bartek Borkowski 49
    T7 Radek Bajor 50
    T7 Sebastian Klawitter 50
    T9 Gosia Romanowska 52
    T9 Martyna Jasnorzewska 52
    T11 Marcin Pacek 53
    T11 Wiesław Paulski 53
    T11 Agata Brzykcy 53
    14 Marcin Sudnik 54
    T15 Bartek Jagodzinski 55
    T15 Robert Ginter 55
    T15 Bartek Niemczyk 55
    T15 Marek Bulak 55
    T19 Grażyna Mendala 56
    T19 Karol Klawitter 56
    21 Ania Ginter 57
    T22 Roman Tereszczak 58
    T22 Brian Keane 58
    24 Rafał Borzym 59
    25 Mateusz Paulski 60
    T26 Janek Jagodzinski 61
    T26 Asia Szczudlik 61
    28 Sanan Corbett 67
    29 Ewa Latoszek 75
  • MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO WYNIK
    1 ROBERT GINTER 56
    2 RADOSŁAW BAJOR 57
    3 RAFAŁ BORZYM 58
    4 GRZEGORZ MIZIŃSKI 63
    5 BARTŁOMIEJ NIEMCZYK 65
    T6 BARTŁOMIEJ JAGODZIŃSKI 67
    T6 JOANNA SZCZUDLIK 67
    T8 DAWID DUDEK 70
    T8 HUBERT KLIMKO 70
    T10 GRAŻYNA MENDALA 71
    T10 ANNA GINTER 71
    T10 MARCIN SUDNIK 71
    T13 WIESŁAW PAULSKI 74
    T13 MARTYNA JASNORZEWSKA 74
    T13 ROMAN TERESZCZAK 74
    16 MAREK BULAK 76
    T17 PRZEMYSŁAW STRZAŁKOWSKI 81
    T17 IDA DZIKOWSKA 81
    19 JANEK JAGODZIŃSKI 84
    20 BARTŁOMIEJ BORKOWSKI 85
    21 BEATA BORZYM 96
  • MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO WYNIK
    1 HUBERT KLIMKO 44
    2 GRZEGORZ MIZIŃSKI 48
    3 BARTŁOMIEJ JAGODZIŃSKI 49
    4 RAFAŁ BORZYM 50
    5 WIESŁAW PAULSKI 52
    T6 GRAŻYNA MENDALA 53
    T6 DAWID DUDEK 53
    T6 BARTŁOMIEJ NIEMCZYK 53
    T6 MARTYNA JASNORZEWSKA 53
    T10 RADOSŁAW BAJOR 54
    T10 JOANNA SZCZUDLIK 54
    12 PRZEMYSŁAW STRZAŁKOWSKI 55
    T13 MARCIN SUDNIK 58
    T13 JANEK JAGODZIŃSKI 58
    15 ROBERT GINTER 59
    T16 MAREK BULAK 60
    T16 ANNA GINTER 60
    T16 BARTŁOMIEJ BORKOWSKI 60
    T19 IDA DZIKOWSKA 61
    T19 ROMAN TERESZCZAK 61
    21 BEATA BORZYM 70
  • 1 Adrian Górecki 49
    2 Mateusz Paulski 54
    3 Dawid Dudek 50
    4 Grażyna Mendala 50
    5 Marek Bulak 51
    6 Bartek Niemczyk 52
    T7 Gosia Romanowska 54
    T7 Rafał Borzym 54
    9 Anna Ginter 55
    10 Ida Dzikowicz 56
    T11 Radek Bajor 58
    T11 Wiesław Paulski 58
    T11 Sebastian Klawitter 58
    T14 Marcin Pacek 59
    T14 Cezary Kowalczyk 59
    T16 Roman Tereszczak 61
    T16 Marcin Sudnik 61
    T18 Jan Jagodzinski 62
    T18 Robert Adamczak 62
    T18 Bartek Jagodzinski 62
    T21 Robert Ginter 63
    T21 Łukasz Wierzbowski 63
    23 Martyna Jasnorzewska 65
    24 Asia Szczudlik 66
    25 Agata Brzykcy 70

     

  • 1 Marcin Pacek 57
    2 Adrian Górecki 60
    3 Radek Bajor 60
    T4 Robert Ginter 61
    T4 Rafał Borzym 61
    6 Bartek Niemczyk 64
    7 Anna Ginter 65
    T8 Gosia Romanowska 67
    T8 Dawid Dudek 67
    10 Mateusz Paulski 68
    T11 Grażyna Mendala 69
    T11 Marek Bulak 69
    T13 Łukasz Wierzbowski 71
    T13 Roman Tereszczak 71
    15 Marcin Sudnik 72
    16 Asia Szczudlik 75
    17 Ida Dzikowicz 76
    18 Sebastian Klawitter 78
    T19 Wiesław Paulski 79
    T19 Bartek Jagodzinski 79
    21 Robert Adamczak 82
    22 Martyna Jasnorzewska 83
    23 Cezary Kowalczyk 85
    24 Jan Jagodzinski 88
    25 Agata Brzykcy 96
  • MIEJSCE IMIĘ I NAZWISKO I ALG AEC Design Golf Cup ALG Lisia Polana  Balma Golf Cup ALG Śląski KG ALG Armada GC GPJ Archi Cup ALG Sand Valley I ALG Sand Valley II Grohe Golf Cup Rosa Runda 1 Rosa Runda 2 Finał ALG SUMA
    11.04 10.05 16.05 31.05 27.06 28.06 19.07 08.08 09.08 06.09 18.09 19.09 04.10
    1 Robert Ginter 120 54 77,5 96 62 150 110 87,5 138 82 150 118 90 1059,5
    2 Marcin Pacek 54 82 70 72,3 105 103 78 150 108 128 118 140 64 980,75
    3 Rafał Borzym 98 108 66 52,3 98 70 47 98 72,5 32 44 70 77,5 744
    4 Marcin Sudnik 66 120 X 120 108 54 68,3 x x 108 58 42,5 120 730,25
    5 Marek Bulak 120 75 X X 70 82,5 42,5 60 58 85 82,5 62 87,5 724,5
    6 Radosław Bajor 90 52,3 130 62,3 58 54 60 60 90 55,5 33 26 97,5 701,75
    7 Bartosz Niemczyk 80 82,5 54 36 52 62 98 87,5 98 68 37 52 x 682
    8 Martyna Jasnorzewska X X X X 66 108 120 77,5 72,5 36 54 85 108 673
    9 Łukasz Wierzbowski 66 68 X 66 130 82,5 x x x 41 90 80 66 648,5
    10 Anna Ginter 47 X 50 41 90 66 54 68 64 85 47 58 87,5 619,5
    T11 Robert Nowak X 68 108 77,5 82,5 54 108 87,5 x x x x x 585,5
    T11 Grażyna Mendala 108 98 90 66 45,5 44 x x x 38 37 37 60 585,5
    13 Dawid Dudek X X X 32 52 47 68,3 68 44 52 68,3 90 70 547,5
    14 Magdalena Maciąg X X X X 103 108 x 128 50 x 68,3 47 44 500,75
    15 Andrzej Lesiczka X X 41 X 45,5 82,5 68,3 48,5 64 120 33 42,5 x 471,25
    16 Rafał Zambrzycki X 120 105 X  X  X x x x x 118 128 x 471
    17 Robert Adamczak X 36 36 87,5  X  X 87,5 48,5 47 x 29 28 x 399,5
    18 Bartosz Jagodziński 80 52,3 62 38  X  X 35 x x 45,5 29 33 x 374,75
    19 Ida Beata Dzikowicz x x x x X x 87,5 x 87,5 85 41 37 x 338
    20 Dariusz Adekoya 86 X 128 44 X  X x x x x 68,3 x x 326,25
    21 Małgorzata Romanowska 50 X X 52,3  X  X 68,3 x 120 x x x x 290,5
    22 Sebastian Klawitter X 72,5 X 87,5  X  X 35 x x 68 x x x 263
    23 Mirosław Jednacz X X 77,5 X  X  X x x x 58 68,3 52 x 255,75
    24 Janek Jagodziński 41 52,3 32 27  X  X 32 x x 34 26 30 x 247,25
    25 Paweł Chilimoniuk 58 82,5 X 77,5  X  X x x x x x x x 218
    26 Przemysław Ptaszyński X X X 108  X  X x 54 54 x x x x 216
    27 Agnieszka Kmit X X 58 X  X  X x x x x 82,5 75 x 215,5
    28 Anna Matys X X 36 24 41 41 28 x 41 x x x x 211
    29 Joanna Szczudlik 44 X X 34  X  X x x x x 50 33 47 208
    30 Adrian Górecki X 52,3 X 98  X  X x x x x x x x 150,25
    31 Grzegorz Mizieliński X 41 X X  X  X x x x x x x 98 139
    32 Karol Klawitter X 38 X 25  X  X 42,5 x x x x x x 105,5
    33 Wiesław Paulski x x x x X x x x x 75 x x x 75
    34 Beata Szczepaniak X X 44 30  X  X x x x x x x x 74
    35 Jarosław Jabłoński X X X 27  X  X 38 x x x x x x 65
    36 Mateusz Paulski x x x x X x x x x 52 x x x 52
    37 Katarzyna Kozyra x x x x X x x x xx x x x 50 50
    38 Radosław Sojka X X 47 x  X  X x x x x x x x 47
    39 Katarzyna Wencel 38 X X X  X  X x x x x x x x 38
    40 Robert Ochrymiuk X X 36 X  X  X x x x x x x x 36
    41 Brian Keane x x x x X x 30 x x x x x x 30

     



kontakt

Golf Park Józefów
ul. Telimeny 1
05-420 Józefów

tel.: +48 (22) 778 30 90

golf@holiday.aquila.pl

lokalizacja GPS: 

N 052 12 59 27
E 021 23 44 25

Stara strona